Gamintojas: Philips
Modelis: LFH0232/00
EAN: 0609585907744
Philips LFH0232. Gaminio tipas: Ausinės. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Muzika, Kabelio ilgis: 1,5 m, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Ausinės |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Muzika |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Nepasiekiama |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 230 mm |
| Ilgis | 130 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Akustinė sistema | Uždaras |
| Magneto tipas | Neodimis |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis | 1 |