Gamintojas: Philips
Modelis: TASN503BK/00
EAN: 0840063200531
Philips 5000 series TPV SN 503 BK. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Bevielis, Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Belaidžio ryšio atstumas: 10 m. Svoris: 145 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TASN503BK headphones - OReol.eu | €59.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso valdymas | Mygtukai |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Sudedamas | |
| Sukurta vaikams | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX5 |
| LED indikatoriai | |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVCTP, HFP, HSP |
| Belaidžio ryšio atstumas | 10 m |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | „In-line“ |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | |
| Baterija | |
| Veikia su baterijomis | |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 6 h |
| Perkraunama baterija | |
| Pokalbio laikas | 6 h |
| Budėjimo laikas | 100 h |
| Kitos savybės | |
| Tinka didžėjams | |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Akustinė sistema | Uždaras |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 16 Ω |
| Ausinių jautrumas | 95 dB |
| Magneto tipas | NdFeB |
| Vidinis garsiakalbis | 6 mm |
| Diafragmos medžiaga | Polietileno tereftalatas (PET) |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 30 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Svoris | 145 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Dėklas | |
| Ausų pagalvėlės | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 95 mm |
| Pakuotės gylis | 355 mm |
| Pakuotės aukštis | 150 mm |
| Paketo svoris | 465 g |