Gamintojas: Philips
Modelis: TAH4105BL/00
EAN: 0840063201095
Philips 3000 series TAH4105BL/00. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,2 m. Svoris: 153 g. Produkto spalva: Mėlyna
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TAH4105BL / 00 On Ear headphones blue - OReol.eu | €30.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Garso valdymas | Skaitmeninis |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Sudedamas | |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| Bluetooth | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Akustinė sistema | Uždaras |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 106 dB |
| Magneto tipas | NdFeB |
| Tvarkyklės tipas | Dinamiška |
| Vidinis garsiakalbis | 3,2 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 165 mm |
| Ilgis | 40 mm |
| Aukštis | 185 mm |
| Svoris | 153 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 195 mm |
| Pakuotės gylis | 50 mm |
| Pakuotės aukštis | 225 mm |