Gamintojas: NGS
Modelis: NGS-HEADSET-0225
EAN: 8435430620207
NGS BUZZ BLAB. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Bevielis, Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras / skambučių centras. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Svoris: 51 g. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Monofoninis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo raktai | Garsis +, Volume - |
| Garso valdymas | Mygtukas |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kabelio spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono jautrumas | 34 dB |
| Mikrofonų kiekis | 1 |
| Užlenkiamas mikrofonas | |
| Pakuotės turinys | |
| Išorinio maitinimo šaltinio akumuliatoriaus talpa | 300 mAh |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Garantijos kortelė | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Naudojimo innstrukcijos kalbos | Anglų kalba, Ispanų kalba, Prancūzų kalba, Italų kalba, Portugalų kalba |
| Kiekis | 1 |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Akustinė sistema | Pusiau uždaras |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 121 dB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 165 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| Aukštis | 195 mm |
| Svoris | 51 g |
| Baterija | |
| Baterija kraunama indikacija | |
| Įkrovimo šaltinis | USB |
| Kalbėjimo trukmė (ANC įjungtas) | 16 h |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 193 mm |
| Pakuotės gylis | 57 mm |
| Pakuotės aukštis | 210 mm |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 300 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 406 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 254 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 300 mm |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Medžiaga | Metalas, Plastikas |
| Komponentų skaičius | 1 vnt |
| Reguliuojamas garsumas | |