Gamintojas: Motorola
Modelis: VERVEBUDS200
EAN: 5012786039179
Motorola VerveBuds 200. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Bevielis, Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Svoris: 60 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Motorola VerveBuds 200 Laisvų rankų įranga Bevielis Įkišamos į ausį Skambučiai / muzika Bluetooth Juoda | €50.20 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP5X |
| Veikia su „Google Assistant“ | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Baterija | |
| Veikia su baterijomis | |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Nepertraukiamo garso atkūrimo trukmė (su įkrovimo dėklu) | 10 h |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 45 mm |
| Ilgis | 95 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Svoris | 60 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Mikro USB |