Gamintojas: Manhattan
Modelis: 179843
EAN: 0766623179843
Manhattan 179843 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu yra aukštos kokybės įranga, skirta komfortablei audio patirčiai. Šios ausinės su lankeliu užtikrins efektyvų darbą biure ar net skambučių centre. Jos yra labai lengvos ir patogiai prisitaikys prie jūsų ausų formos, dėl ko galėsite ilgai jas nešioti be jokio diskomforto.
Ausinės turi mygtukinį garso valdymą, leidžiantį jums patogiai reguliuoti garso galingumą. Jos taip pat įrengtos su linijiniu valdymo įrenginiu, leidžiančiu jums greitai ir lengvai valdyti funkcijas. Be to, ausinės turi taip pat ir "Plug and Play" funkciją, kuri užtikrina greitą ir paprastą įrenginio sujungimą.
Jų USB A tipo jungtis užtikrina patikimą ryšį tarp ausinių ir įrenginio. Tai ideali sprendimas, jei jūsų įrenginys neturi 3,5 mm jungties. Ausinės taip pat yra tinkamos naudoti su kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ir kitais įrenginiais, turinčiais USB A tipo lizdą.
Ausinių svoris yra tik 203 g, todėl jas bus lengva nešioti bet kur ir bet kada. Jų matmenys taip pat yra labai kompaktiški: aukštis - 190 mm, plotis - 170 mm, ilgis - 87 mm. Tai patogus sprendimas, jei norite ausines nešioti su savimi visur, kur tik norite.
Šios ausinės yra sertifikuotos pagal CE ir FCC standartus, todėl galite būti tikri dėl jų aukštos kokybės. Jos taip pat atitinka RoHS tvarumo sertifikatus. Ausinės turi įvairias funkcijas bei technologijas, kurios padidina jų naudą ir patogumą. Pirmiausia, jos turi abiausį laisvų rankų įrangos tipą, leidžiantį jas naudoti ne tik darbe biure, bet ir skambučių centre.
Šios ausinės su mikrofonu taip pat turi tai patikią mikrofoninę gervę su vienkryptiniu krypties tipu. Mikrofono dažnis yra nuo 30 iki 16000 Hz, o jautrumas - 58 dB. Tai užtikrina aiškų ir kokybišką garsą skambinant ar dalykui su kitais žmonėmis.
Manhattan 179843 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu yra tobula pasirinktis tiek darbui, tiek mėgėjams. Jos užtikrins aukštos kokybės garso patirtį bei patogumą naudojant. Leiskite sau mėgautis aiškiu ir galingu garsu su šiomis ausinėmis visur, kur tik norite.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso valdymas | Mygtukas |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Kabelio spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Sertifikavimas | CE FCC |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| USB jungtis | USB A tipo |
| Bluetooth | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 30 - 16000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | 58 dB |
| Mikrofono krypties tipas | Vienkryptis |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 30 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 103 dB |
| Vidinis garsiakalbis | 4 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 170 mm |
| Ilgis | 87 mm |
| Aukštis | 190 mm |
| Svoris | 203 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |