Gamintojas: Jabra
Modelis: 6393-829-289
EAN: 0706487018902
Jabra Evolve 40 UC Mono USB-C. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis, Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras / skambučių centras. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,2 m. Svoris: 142,5 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
JABRA EVOLVE 40 MONO UC | €112.13 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Monofoninis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo raktai | Garsis +, Volume - |
| Garso valdymas | Mygtukas |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.) | 2 |
| Muzikos įrašų atkūrimas | Taip |
| Klausos organų apsaugos technologijos | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| HD balso kokybė | Taip |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Sertifikavimas | CE, FCC, KCC, RCM, UL |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| USB jungtis | Taip |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth profiliai | A2DP |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | Taip |
| Užlenkiamas mikrofonas | Taip |
| Mikrofono krypties tipas | Vienkryptis |
| Mikrofono išjungimas | Taip |
| Kitos savybės | |
| 2,5 mm jungtis | Ne |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | Ne |
| Kelioninis krepšys | Taip |
| Skaitmeninio signalo apdorojimas (DSP) | Taip |
| Skambučių valdymas | |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 93,6 dB |
| Vidinis garsiakalbis | 2,8 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 142,5 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Nešiojimo krepšys | Taip |
| Ausų pagalvėlių medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 50 °C |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 226 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 564 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 496 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 10,8 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 42 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 255 mm |
| Pakuotės gylis | 190 mm |
| Pakuotės aukštis | 10 mm |
| Paketo svoris | 220 g |