Gamintojas: Huawei
Modelis: 55035195
EAN: 6941487234790
Huawei Freebuds Lipstick TWS. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika, Produkto spalva: Raudona
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Raudona |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX4 |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB jungtis | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Baterija | |
| Veikia su baterijomis | |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos naudojimo laikas | 22 h |
| Dešinės ausinės baterijos galia | 30 mAh |
| Kairės ausinės baterijos talpa | 30 mAh |
| Nepertraukiamo garso atkūrimo trukmė (su įkrovimo dėklu) | 22 h |
| Akumuliatoriaus talpa (įkrovimo dėklo) | 410 mAh |
| Nuolatinio garso atkūrimo trukmė (su įkrovimo dėklu / su ANC) | 22 h |
| Nuolatinio garso atkūrimo trukmė (be ANC) | 2,5 h |
| Nuolatinio garso atkūrimo trukmė (su įkrovimo dėklu / be ANC) | 14 h |
| Nuolatinio garso atkūrimo trukmė (su ANC) | 4 h |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Vidinis garsiakalbis | 1,43 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 16,8 mm |
| Ilgis | 18,5 mm |
| Aukštis | 41,4 mm |
| Kairės ausinės svoris | 4,1 g |
| Dešinės ausinės svoris | 4,1 g |
| Įkrovimo dėklo matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 27,4 x 27,4 x 70 mm |
| Įkrovimo dėklo svoris | 84,5 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Garantijos kortelė | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |