Gamintojas: HP
Modelis: 428H5AA
EAN: 0196068935771
HP Stereo USB Headset G2. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras / skambučių centras. Svoris: 90 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Stereo USB Headset G2 | €62.57 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 170 mm |
| Ilgis | 144 mm |
| Aukštis | 54 mm |
| Svoris | 90 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 170 mm |
| Pakuotės gylis | 144 mm |
| Pakuotės aukštis | 54 mm |
| Paketo svoris | 210 g |