Gamintojas: HP
Modelis: 8WW99AA
EAN: 6972431710497
HP DHE-7002. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,3 m. Svoris: 22 g. Produkto spalva: Juoda, Raudona
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Sluchawka HP (DHE-7002) DHE-7002 (6972431710497) brīvroku sistēma telefoniem | €12.60 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Ausinės su kabliukais, Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Kabelio ilgis | 1,3 m |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Mikrofono jautrumas | -38 dB |
| Mikrofono krypties tipas | Įvairiakryptė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 25 mm |
| Ilgis | 25 mm |
| Aukštis | 1300 mm |
| Svoris | 22 g |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 100 dB |
| Vidinis garsiakalbis | 1 cm |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |