Gamintojas: Freestyle
Modelis: FH2112O
EAN: 5907595427791
Freestyle FH2112O. Gaminio tipas: Ausinės. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,25 m. Svoris: 50 g. Produkto spalva: Oranžinė
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
FREESTYLE SHOELACE EARPHONES + MIC FH2112 ORANGE [42779] | €7.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Ausinės |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Produkto spalva | Oranžinė |
| Kabelio ilgis | 1,25 m |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| 6,35 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| Bluetooth | |
| RF junglumas | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | „In-line“ |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 3 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 16 Ω |
| Kitos savybės | |
| 2,5 mm jungtis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 50 g |