Gamintojas: Bang & Olufsen
Modelis: 1235400
EAN: 5705260084283
Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Sportai. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Sportai |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus dulkėms, Atsparus vandeniui |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP57 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | True Wireless Stereo (TWS) |
| „True Wireless Stereo“ (TWS) technologija | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Bluetooth profiliai | AAC, SBC |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Mikrofonų kiekis | 4 |
| MEMS (mikroelektromechaninės sistemos) mikrofonas | |
| Baterija | |
| Veikia su baterijomis | |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Kairės ausinės baterijos talpa | 60 mAh |
| Dešinės ausinės baterijos galia | 60 mAh |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 7 h |
| Nepertraukiamo garso atkūrimo trukmė (su įkrovimo dėklu) | 30 h |
| Baterijos talpa | 2,25 Wh |
| Belaidis įkrovimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Įkrovimo dėklo tipas | Vielinis ir Bevielis |
| Įkrovimo dėklo jungties tipas | C tipo USB |
| Įkrovimo dėklo talpa | 450 mAh |
| Įkrovimo dėklas | |
| Rinkinyje pridedami priedai | 3 dydžių patikimai pritvirtinami ausinių laikikliai, 4 dydžių silikoniniai ausinių antgaliai |
| Pridėti kabeliai | USB A tipo jungties adapteris į USB C tipo jungtį |
| Kiekis | 1 |
| Kitos savybės | |
| „aptX“ technologija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 20,9 mm |
| Ilgis | 22,5 mm |
| Aukštis | 25,4 mm |
| Kairės ausinės svoris | 6,4 g |
| Dešinės ausinės svoris | 6,4 g |
| Įkrovimo dėklo matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 70,7 x 33,6 x 35,5 mm |
| Įkrovimo dėklo svoris | 55 g |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 16 Ω |
| Ausinių jautrumas | 107 dB |
| Tvarkyklės tipas | Dinamiška |
| Vidinis garsiakalbis | 5,7 mm |
| Triukšmo slopinimas | |
| Triukšmo mažinimo tipas | Pasyvus |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 120 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 280 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 170 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 210 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,95 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 5 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 154 mm |
| Pakuotės gylis | 51 mm |
| Pakuotės aukštis | 154 mm |
| Paketo svoris | 340 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Tiekėjo informacija | |
| Medžiaga | Aliuminis, Polimeras, Silikonas |
| Krovimo laikas | 150 min |