Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YH00S1-B3UA00
EAN: 0889349361955
ASUS ROG Strix Wireless. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis ir Bevielis. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,5 m. Svoris: 350 g. Produkto spalva: Juoda, Oranžinė
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimams |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda, Oranžinė |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| 3,5 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 50 - 16000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -40 dB |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 98 dB |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 350 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |