Gamintojas: Alienware
Modelis: AW310H-DAEM
EAN: 0884116349471
Alienware AW310H. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Ausinių dažnis: 20 - 40000 Hz. Svoris: 350 g. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimams |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | Discord |
| Suderinami produktai | - PC - Xbox One - PS4 - Nintendo Switch - Mobile Devices |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| Bluetooth | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -40 dB |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | |
| Mikrofono krypties tipas | Vienkryptis |
| Kitos savybės | |
| 2,5 mm jungtis | |
| AUX įvestis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 216,7 mm |
| Ilgis | 104,2 mm |
| Aukštis | 202 mm |
| Svoris | 350 g |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Ausinių dažnis | 20 - 40000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 107 dB |
| Vidinis garsiakalbis | 5 cm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 237 mm |
| Pakuotės gylis | 115 mm |
| Pakuotės aukštis | 291 mm |
| Paketo svoris | 835 g |