Gamintojas: Overland-Tandberg
Modelis: 434184
EAN: 0695057132370
Overland-Tandberg TANDBERG LTO-9 DATA CARTRIDGE 18/45TB CUSTOM-LABELED 20-PACK. Gaminio tipas: Tuščia duomenų juosta, Medijos tipas: LTO, Numatytasis našumas: 18000 GB. Plotis: 102 mm, Ilgis: 105,4 mm, Aukštis: 21,5 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
OVERLAND TANDBERG OVERLAND-TANDBERG | €2170.45 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Tuščia duomenų juosta |
| Medijos tipas | LTO |
| Numatytasis našumas | 18000 GB |
| Suslėgto pajėgumas | 45000 GB |
| Juostos amžius | 30 metai |
| Duomenų suspaudimas | 2,5 |
| Takelių kiekis | 6656 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 15 - 25 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 50 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 102 mm |
| Ilgis | 105,4 mm |
| Aukštis | 21,5 mm |