Gamintojas: Overland-Tandberg
Modelis: OV-LTO901820
EAN: 0695057128380
Overland-Tandberg OV-LTO901820. Gaminio tipas: Tuščia duomenų juosta, Medijos tipas: LTO, Numatytasis našumas: 12000 GB. Perdavimo sparta: 750 MB/s. Plotis: 102 mm, Ilgis: 105,4 mm, Aukštis: 21,5 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Overland-Tandberg LTO-8 12000 GB | €2099.11 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Tuščia duomenų juosta |
| Medijos tipas | LTO |
| Numatytasis našumas | 12000 GB |
| Suslėgto pajėgumas | 30000 GB |
| Juostos ilgaamžiškumas | 1000000 pass(es) |
| Juostos amžius | 30 metai |
| Duomenų suspaudimas | 2,5:1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 102 mm |
| Ilgis | 105,4 mm |
| Aukštis | 21,5 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717098 |
| Duomenų perdavimas | |
| Perdavimo sparta | 750 MB/s |