Gamintojas: Epson
Modelis: A62B098101
EAN: 3609740151682
Epson DP-105-101 ECW. Įrenginio suderinamumas: Rašalinis spausdintuvas, Modelio suderinamumas: Epson, Suderinamumas: DM-D500BC DM-D500BB DM-D500BA DM-D210BC DM-D210BB DM-D210BA DM-D210 DM-D110BE DM-D110BC..., Produkto spalva: Balta. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Epson Tube rallonge DM-D | €14.90 |
|
eltek.lv |
Epson Verlängerung DP-105 - A62B098101 | €25.80 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Įrenginio suderinamumas | Rašalinis spausdintuvas |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | DM-D500BC DM-D500BB DM-D500BA DM-D210BC DM-D210BB DM-D210BA DM-D210 DM-D110BE DM-D110BC DM-D110BB DM-D110BA DM-D110 |
| Produkto spalva | Balta |
| Kilmės šalis | Taivanas |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 45 mm |
| Pakuotės gylis | 310 mm |
| Pakuotės aukštis | 48 mm |
| Paketo svoris | 170 g |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 1200 vnt |
| Padėklo bendrasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 45 cm |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 200 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje (JK) | 200 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo (JK) | 1200 vnt |
| Padėklo ilgis (JK) | 120 cm |
| Padėklo plotis (JK) | 100 cm |
| Padėklo bendrasis plotis | 80 cm |
| Padėklo aukštis (JK) | 45 cm |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84439990 |