Gamintojas: 2-Power
Modelis: MBI0005A
EAN: 5055190123829
2-Power MBI0005A. Gaminio tipas: Baterija, Produkto spalva: Balta, Baterijos technologija: Ličio-jonų (Li-Ion). Plotis: 33 mm, Aukštis: 53 mm, Ilgis: 6 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt. Suderinami produktai: Nokia 2100, 3200, 3300, 6200, 6610, 6610i, 7210, 7250, 7250i, Baterijų skaičius: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Baterija |
| Produkto spalva | Balta |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 780 mAh |
| Baterijos įtampa | 3,7 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 33 mm |
| Aukštis | 53 mm |
| Ilgis | 6 mm |
| Svoris | 18 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Suderinami produktai | Nokia 2100, 3200, 3300, 6200, 6610, 6610i, 7210, 7250, 7250i |