Gamintojas: Lenovo
Modelis: 45N1008
EAN: 5712505758939
Lenovo ThinkPad Battery 70+ (6 Cell). Tipas: Baterija, Modelio suderinamumas: Lenovo
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo ThinkPad Battery 70+ (6 Cell) | €136.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Modelio suderinamumas | Lenovo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | CE MARK, KC, PSE, UL, CUL, C-Tick, ACA |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 6 |
| Baterijos talpa | 57 Wh |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 206,9 mm |
| Ilgis | 55,7 mm |
| Aukštis | 20,1 mm |
| Svoris | 340 g |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84732990 |
| Kitos savybės | |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |