Gamintojas: Lenovo
Modelis: GX50Q95754
EAN: 0192330831147
Lenovo GX50Q95754. Tipas: Baterija, Modelio suderinamumas: Lenovo, Suderinamumas: V330 14"
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo GX50Q95754 sülearvuti varuosa Patarei | €97.55 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo GX50Q95754 atsarginė knyginio kompiuterio dalis Baterija | €103.35 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Modelio suderinamumas | Lenovo |
| Suderinamumas | V330 14" |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Sertifikavimas | UL, TUV, CE, C-Tick, BSMI, KCC, FCC, VCCI |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Paketo svoris | 258 g |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 4950 mAh |
| Baterijos įtampa | 7,68 V |
| Baterijos talpa | 39 Wh |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 60 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84732990 |