Gamintojas: Lenovo
Modelis: 42T4802
EAN: 4056572880409
Lenovo 42T4802. Tipas: Baterija
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 42T4802 notebook spare part Battery | €136.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 8400 mAh |
| Baterijos įtampa | 11,1 V |
| Batrijų elementų skaičius | 9 |
| Baterijos talpa | 94 Wh |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 218,5 mm |
| Ilgis | 78,5 mm |
| Aukštis | 21,2 mm |
| Svoris | 500 g |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84732990 |