Gamintojas: Lenovo
Modelis: 0A36302
EAN: 0100177357683
Lenovo 0A36302. Tipas: Baterija
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 0A36302 kannettavan tietokoneen varaosa Akku | €179.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
TP BATTERY 70+ (6 CELL) | €222.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | CE MARK,KC,PSE,UL,CUL,C-Tick,ACA |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Batrijų elementų skaičius | 6 |
| Baterijos talpa | 57 Wh |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 206,9 mm |
| Ilgis | 55,7 mm |
| Aukštis | 20,1 mm |
| Svoris | 340 g |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84732990 |
| Kitos savybės | |
| Suderinami produktai | ThinkPad |