Gamintojas: HP
Modelis: 808450-002
EAN: 5711783854586
HP 808450-002. Tipas: Baterija, Modelio suderinamumas: HP, Suderinamumas: HP ZBook Studio G3, HP Zbook Studio G4 Mobile Workstation
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
HP 808450-002 kannettavan tietokoneen varaosa Akku | €103.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Modelio suderinamumas | HP |
| Suderinamumas | HP ZBook Studio G3, HP Zbook Studio G4 Mobile Workstation |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 4210 mAh |
| Batrijų elementų skaičius | 4 |
| Baterijos talpa | 64 Wh |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 346 mm |
| Pakuotės gylis | 163 mm |
| Pakuotės aukštis | 30 mm |
| Paketo svoris | 394 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 310 g |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84732990 |