Gamintojas: 2-Power
Modelis: CBP3714A
EAN: 5055190197059
2-Power CBP3714A. Baterijos talpa: 3900 mAh, Baterijos įtampa: 11,4 V, Baterijos talpa: 44 Wh. Plotis: 160 mm, Ilgis: 375 mm, Aukštis: 25 mm. Pakuotės plotis: 160 mm, Pakuotės gylis: 375 mm, Pakuotės aukštis: 25 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3900 mAh |
| Baterijos įtampa | 11,4 V |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 44 Wh |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 160 mm |
| Ilgis | 375 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Svoris | 318 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 160 mm |
| Pakuotės gylis | 375 mm |
| Pakuotės aukštis | 25 mm |