Gamintojas: Fellowes
Modelis: 9653601
EAN: 0043859740734
Fellowes 9653601. Medžiaga: Želė, Produkto spalva: Juoda, Pilka. Matmenys (WxDxH): 556 x 476,3 x 143 mm, Svoris: 310 g, Pakuotės plotis: 84,1 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH) | 556 x 476,3 x 143 mm |
| Svoris | 310 g |
| Pakuotės plotis | 84,1 mm |
| Pakuotės gylis | 527,1 mm |
| Pakuotės aukštis | 27 mm |
| Paketo svoris | 350 g |
| Savybės | |
| Medžiaga | Želė |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Lengva valyti | |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |