Gamintojas: Contour Design
Modelis: UNIVERSAL-AS
EAN: 0743870003275
Contour Design Universal ArmSupport. Medžiaga: Dirbtinė oda, Produkto spalva: Juoda. Matmenys (WxDxH): 606 x 290 x 65 mm, Svoris: 2,38 kg, Pakuotės plotis: 194 mm. Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje: 5 vnt, Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 220 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 640 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CONTOUR Universal Arm Support (kyynärvarsituki) | €122.10 |
|
datatronic.fi |
Contour Design UNIVERSAL-AS rannetuki Keinonahka Musta | €153.74 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH) | 606 x 290 x 65 mm |
| Svoris | 2,38 kg |
| Pakuotės plotis | 194 mm |
| Pakuotės gylis | 610 mm |
| Pakuotės aukštis | 30 mm |
| Paketo svoris | 2,56 kg |
| Savybės | |
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Lengva valyti | |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis | 1 |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 0,0275 cm³ |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 5 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 220 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 640 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 195 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 13,3 kg |