Gamintojas: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEUASEPAS
EAN: 5715063221198
BakkerElkhuizen BNEUASEPAS. Medžiaga: Plastikas, Plienas, Tekstilė, Produkto spalva: Juoda. Matmenys (WxDxH): 675 x 306 x 25 mm, Svoris: 2,5 kg, Pakuotės plotis: 310 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Bakker Elkhuizen Ergoslider Premium - Toetsenbordtrackbar-armsteun | €139.95 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH) | 675 x 306 x 25 mm |
| Svoris | 2,5 kg |
| Pakuotės plotis | 310 mm |
| Pakuotės gylis | 740 mm |
| Pakuotės aukštis | 40 mm |
| Paketo svoris | 2,52 kg |
| Savybės | |
| Medžiaga | Plastikas, Plienas, Tekstilė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Neslidus pagrindas | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |