Gamintojas: Samsung
Modelis: M393B2G70DB0-CMA
EAN: 4053162691629
Samsung 16GB DDR3 1866MHz. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 16 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1866 MHz, Atminties formos koeficientas: 240-pin DIMM, CAS latencija: 13, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
SAMSUNG MEM 16GB PC3-14900 CL13 1.5V 1866MHz | €58.89 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Registered (buffered) |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1866 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latencija | 13 |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| Modulio konfigūracija | 4096M x 72 |
| Eilutės ciklo laikas | 13 ns |
| Atnaujinti eilutės ciklo laiką | 13 ns |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133,3 mm |
| Ilgis | 4 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |