Gamintojas: QNAP
Modelis: RAM-8GDR3L-SO-1600
EAN: 0885022006762
QNAP RAM-8GDR3L-SO-1600. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 8 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1600 MHz, Atminties formos koeficientas: 204-pin SO-DIMM, Produkto spalva: Žalia
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
QNAP RAM-8GDR3L-SO-1600 RAM-8GDR3L-SO-1600 8 GB Keine | €164.90 |
|
www.pc21.fr |
QNAP | €172.89 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1600 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 204-pin SO-DIMM |
| Produkto spalva | Žalia |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |