Gamintojas: QNAP
Modelis: RAM-16GDR4-LD-2133
EAN: 0885022011629
QNAP RAM-16GDR4-LD-2133. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 16 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2133 MHz, Atminties formos koeficientas: 288-pin DIMM, Produkto spalva: Žalia
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
QNAP | €247.62 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| Produkto spalva | Žalia |
| Suderinami produktai | QNAP TVS-x82 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |