Gamintojas: Origin Storage
Modelis: OM8G54800U1RX16NE11
EAN: 5059902011039
Origin Storage 8GB DDR5 4800MHz UDIMM 1Rx16 Non-ECC 1.1V. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 8 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5, Atminties laikrodžio greitis: 4800 MHz, Atminties formos koeficientas: 240-pin DIMM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 240-pin DIMM |
| ECC | Ne |
| Atminties kategorija | 1 |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |