Gamintojas: Origin Storage
Modelis: OM4G42133R1RX8E12
EAN: 5055146642572
Origin Storage 4GB DDR4 2133MHz RDIMM 1Rx8 ECC 1.2V. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 4 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2133 MHz, Atminties formos koeficientas: 288-pin DIMM, CAS latencija: 17, ECC, Produkto spalva: Žalia
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage 4GB DDR4 2133MHz RDIMM 1Rx8 ECC 1.2V atminties modulis 1 x 4 GB | €51.85 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Registered (buffered) |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latencija | 17 |
| Atminties kategorija | 1 |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Produkto spalva | Žalia |
| Foninis apšvietimas | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -25 - 95 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133,3 mm |
| Ilgis | 3,8 mm |
| Aukštis | 31,2 mm |
| Svoris | 100 g |
| Kitos savybės | |
| Produkto aprašymas | 30 |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |