Gamintojas: HP
Modelis: 687944-001
EAN: 4054842527382
HP Intel Core i5-3550. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus lizdas: LGA 1155 (Socket H2), Procesoriaus litografija: 22 nm. Atminties kanalai: Dviejų kanalų, Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis: 32 GB, Procesoriaus palaikomi atminties tipai: DDR3-SDRAM. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® HD Graphics 2500, Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis: 650 MHz, Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.): 1150 MHz. PCI „Express“ konfigūracijos: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Palaikomi instrukcijų rinkiniai: AVX, SSE4.1, SSE4.2. „Intel® Virtualization“ technologija („Intel® VT“): VT-d, VT-x
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Core i5-3550 protsessor 3,3 GHz 6 MB L3 | €404.13 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | Trečios kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-3550 |
| Procesoriaus bazinis dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1155 (Socket H2) |
| Procesoriaus litografija | 22 nm |
| Dėžė | |
| Temų skaičius | 4 |
| Sistemos magistralė | 5 GT/s |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,7 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 77 W |
| Gerinimas | E1 |
| Procesoriaus palaikomas atminties dažnių juostos plotis (maks.) | 25,6 GB/s |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® HD Graphics 2500 |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 650 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1150 MHz |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel® Insider™“ | |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | 2.0 |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| „Intel® Anti-Theft“ technologija („Intel® AT“) | |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| „Intel®FDI“ technologija | |
| „Intel® Wireless Display“ („Intel® WiDi“) | |
| Intel® „InTru™ 3D“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel® Secure Key“ | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Tinka „Intel® vPro ™“ platformai | |
| Savybės | |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | AVX, SSE4.1, SSE4.2 |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Atmintis | |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 32 GB |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR3-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 1333,1600 MHz |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| ECC | |
| Kitos savybės | |
| „Intel® Virtualization“ technologija („Intel® VT“) | VT-d, VT-x |
| Aplinkos sąlygos | |
| Tcase | 67,4 °C |