Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4X70J67437
EAN: 0889955748973
Lenovo 8GB DDR4-2133 ECC. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 8 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2133 MHz, Atminties formos koeficientas: 260-pin SO-DIMM, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO 8GB DDR4 ECC HALOGEN FREE SODIMM | €276.11 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 95 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 30,1 mm |
| Ilgis | 67,8 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Svoris | 20 g |