Gamintojas: Lenovo
Modelis: 5M30Z71646
EAN: 5704174479383
Lenovo 5M30Z71646. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 8 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 3200 MHz
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM для ноутбука Lenovo Lenovo 5M30Z71646 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz - OReol.eu | €106.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Sertifikavimas | CE |
| Suderinami produktai | ThinkPad |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 30,1 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Svoris | 15 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 157 mm |
| Pakuotės gylis | 57 mm |
| Pakuotės aukštis | 15 mm |
| Paketo svoris | 30 g |