Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4X71K08910
EAN: 0195892068433
Lenovo 4X71K08910. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 32 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5, Atminties laikrodžio greitis: 4800 MHz, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lenovo RAM 4X71K08910 32GB DDR5 | €579.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| ECC | |
| Suderinami produktai | ThinkPad |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,6 mm |
| Ilgis | 1,2 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Svoris | 15 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 157 mm |
| Pakuotės gylis | 58 mm |
| Pakuotės aukštis | 17 mm |
| Paketo svoris | 30 g |