Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4X71F27331
EAN: 0195892025979
Lenovo 4X71F27331. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 32 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 3200 MHz, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X71F27331 muistimoduuli 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz ECC | €425.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| ECC | |
| Foninis apšvietimas | |
| Sertifikavimas | CE |
| Suderinami produktai | ThinkPad P1 Gen 4, P15 Gen 2, P17 Gen 2, T15g Gen 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,6 mm |
| Ilgis | 1,2 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Svoris | 15 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 157 mm |
| Pakuotės gylis | 58 mm |
| Pakuotės aukštis | 17 mm |
| Paketo svoris | 30 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |