Gamintojas: Lenovo
Modelis: 46W0761
EAN: 0387631261278
Lenovo 32GB PC3-14900. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 32 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1866 MHz, Atminties formos koeficientas: 240-pin DIMM, CAS latencija: 13, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO MEM 32GB 4Rx4 DDR3-1866MHz LRDIMM PC3-14900 ECC CL13 1.5V | €58.89 |
|
mts.ee |
IBM 32GB DDR3 PC3-14900 **New Retail** | €349.10 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Registered (buffered) |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1866 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latencija | 13 |
| Atminties kategorija | 4 |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -25 - 95 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |