Gamintojas: HP
Modelis: 932818-371
EAN: 5704174993490
HP 932818-371. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz, Atminties formos koeficientas: 260-pin SO-DIMM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP 932818-371 atminties modulis 16 GB DDR4 2666 MHz | €399.16 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin SO-DIMM |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69 mm |
| Aukštis | 30 mm |