Gamintojas: HP
Modelis: 3TK85AA
EAN: 0192545078375
HP 4GB DDR4-2666 DIMM. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 4 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz, Atminties formos koeficientas: 288-pin DIMM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| „HP“ segmentas | Verslui |
| Suderinami produktai | HP ProDesk 400 G4 SFF, HP ProDesk 400 G4 MT, HP ProDesk 600 G3 MT, HP ProDesk 600 G3 SFF, HP EilteDesk 800 G3 TWR, HP EliteDesk 800 G3 SFF |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133,3 mm |
| Ilgis | 30,7 mm |
| Aukštis | 3,1 mm |
| Svoris | 15,5 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |