Gamintojas: Goodram
Modelis: IR-X2666D464L16S/8GDC
EAN: 5908267940785
Goodram IRDM X. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 8 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 2 x 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz, Atminties formos koeficientas: 288-pin DIMM, CAS latencija: 16, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latencija | 16 |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Modulio konfigūracija | 512M x 8 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aušintuvas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133,3 mm |
| Ilgis | 31,2 mm |
| Aukštis | 1,4 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |