Gamintojas: Goodram
Modelis: IRP-W3600D4V64L17/32GDC
EAN: 5908267960707
Goodram IRDM PRO. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 32 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 2 x 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 3600 MHz, Atminties formos koeficientas: 288-pin DIMM, CAS latencija: 17, Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Goodram IRDM PRO muistimoduuli 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz | €135.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 3600 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latencija | 17 |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties įtampa | 1.35,1.4 V |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Produkto spalva | Balta |
| Aušinimo tipas | Aušintuvas |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |