Gamintojas: Fujitsu
Modelis: FUJ:CA46212-5610
EAN: 5711783379577
Fujitsu FUJ:CA46212-5610. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 8 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2133 MHz, Atminties formos koeficientas: 260-pin SO-DIMM, CAS latencija: 15
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu FUJ:CA46212-5610 atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2133 MHz | €356.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS latencija | 15 |
| Atminties įtampa | 1.2 V |