Gamintojas: Fujitsu
Modelis: FUJ:CA46212-4779
EAN: 5704174005315
Fujitsu FUJ:CA46212-4779. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 4 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1600 MHz, Atminties formos koeficientas: 204-pin SO-DIMM, CAS latencija: 11
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu FUJ:CA46212-4779 mälumoodul 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €133.64 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1600 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 204-pin SO-DIMM |
| CAS latencija | 11 |
| Atminties įtampa | 1.5 V |