Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-F3783-L518
EAN: 4053026445603
Fujitsu 64GB DDR3-1333. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 64 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1333 MHz, Atminties formos koeficientas: 240-pin DIMM, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
64GB (1X64GB) 8RX4 L 64GB 8Rx4 DDR3 LR 1333MHz PC3-10600 ECC SDRAM | €67.31 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1333 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -25 - 95 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |