Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-F3388-L438
EAN: 4053026536141
Fujitsu 32GB DDR3-1600. Taikoma: Kompiuteris / serveris, Vidinė atmintis: 32 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1600 MHz, Atminties formos koeficientas: 240-pin DIMM, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 32GB DDR3-1600 atminties modulis 1 x 32 GB 1600 MHz ECC | €1128.60 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1600 MHz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| Atminties įtampa | 1.35,1.5 V |
| Suderinami produktai | Celsius R930 |