Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-F3697-L616
EAN: 4051554376260
Fujitsu 16GB 2Rx4 L DDR3-1600 R ECC. Vidinė atmintis: 16 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3, Atminties laikrodžio greitis: 1600 MHz, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
FUJITSU MEM 16GB 2Rx4 DDR3-1600MHz RDIMM PC3-12800 ECC CL11 1.5V | €90.14 |
|
www.pc21.fr |
FUJITSU | €95.58 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Buferinės atminties tipas | Registered (buffered) |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties laikrodžio greitis | 1600 MHz |
| ECC | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -25 - 95 °C |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | DIMM |