Gamintojas: V7
Modelis: VPMD64GU3
EAN: 0662919108194
V7 VPMD64GU3. Pajėgumas: 64 GB, Flash kortelės tipas: MicroSDXC, Atminties klasė: Klasės 10, Vidinės atminties tipas: UHS-III, Skaitymo laikas: 95 MB/s, Rašymo laikas: 30 MB/s, UHS greičio klasė: Class 3 (U3), Vaizdo greičio klasė: V30. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Atmintis | |
| Pajėgumas | 64 GB |
| Flash kortelės tipas | MicroSDXC |
| Atminties klasė | Klasės 10 |
| Skaitymo laikas | 95 MB/s |
| Rašymo laikas | 30 MB/s |
| Vidinės atminties tipas | UHS-III |
| UHS greičio klasė | Class 3 (U3) |
| Vaizdo greičio klasė | V30 |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | CE, FCC |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 15 mm |
| Ilgis | 1 mm |
| Aukštis | 11 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kilmės šalis | Taivanas |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85235190 |
| Pakuotės duomenys | |
| Atminties adapteris įskaitytas | SD |
| Pakuotės plotis | 128,8 mm |
| Pakuotės gylis | 6,35 mm |
| Pakuotės aukštis | 90,9 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |