Gamintojas: upcycle it
Modelis: DESK-600G5-SFF-A001
EAN: 5713552011107
upcycle it HP ProDesk 600 G5 SFF (Refurbished) Grade A. Procesoriaus dažnis: 3 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-9500. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 630. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Bloko tipas: SFF. Gaminio tipas: PC. Svoris: 4,54 kg. Produkto spalva: Juoda, Sidabras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
upcycle it HP ProDesk 600 G5 SFF (Refurbished) Grade A i5-9500 Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 10 Pro PC Must, Hõbe | €305.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-9500 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,4 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 9 MB |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pozicija rinkoje | Proven productivity |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q370 |
| Slaptažodžio apsauga | Power on |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | SFF |
| 3,5" lizdų skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Kilmės šalis | China |
| Restauruotas | Taip |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x4 (3.x kart.) angos | 1 |
| PCI „Express“ x16 (3.x kart.) angos | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 95 mm |
| Ilgis | 270 mm |
| Aukštis | 296 mm |
| Svoris | 4,54 kg |
| Pakuotės plotis | 399 mm |
| Pakuotės gylis | 230 mm |
| Pakuotės aukštis | 499 mm |
| Paketo svoris | 7,08 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Taip |
| „Intel®TSX-NI“ | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®Clear Video“ technologija | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |