Gamintojas: Shuttle
Modelis: NC1010XA
EAN: 4046047103522
Shuttle XPC nano NC1010XA. Procesoriaus dažnis: 1,8 GHz, Procesoriaus šeima: „Intel® Celeron®“, Procesoriaus modelis: 4205U. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2133 MHz. Iš viso talpa: 128 GB, Laikmena: SSD, Integruotas kortelių skaitytuvas. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 610. Maitinimas: 65 W. Bloko tipas: Mini PC. Gaminio tipas: Mini kompiuteris. Svoris: 400 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Shuttle XPC nano NC1010XA tietokone/työasema 4205U mini PC Intel® Celeron® 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Musta | €355.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | „Intel® Celeron®“ |
| Procesoriaus modelis | 4205U |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus lizdas | BGA 1528 |
| Procesoriaus podėlis | 2 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 2 |
| Sistemos magistralė | 4 GT/s |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Whiskey Lake |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 15 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12,5 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 0.8 GHz |
| „T“ formos sujungimas | 100 °C |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x4, 2x2, 1x2+2x1, 4x1 |
| Didžiausias „PCI Express“ juostų skaičius | 12 |
| PCI „Express“ angų versija | 2.0 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 32 GB |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 2133,1866 MHz |
| Procesoriaus palaikomas atminties dažnių juostos plotis (maks.) | 37,5 GB/s |
| Laikmenos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Iš viso talpa | 128 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 128 GB |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Suderinamos atminties kortelės | SD, SDHC, SDXC |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Non-ECC | Taip |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 610 |
| Didžiausia integruoto grafikos adapterio atmintis | 32 GB |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 300 MHz |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 900 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.5 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 0x3EA1 |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Ne |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 10 x64 Linux x64 |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| BIOS tipas | EEPROM |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 65 W |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini PC |
| Apimtis | 0,847 L |
| Talpinimas palaikomas | Horizontalus / vertikalus |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 1 |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0a |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | No |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wake-on-LAN pasirengimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 142 mm |
| Ilgis | 142 mm |
| Aukštis | 42 mm |
| Svoris | 400 g |
| Paketo svoris | 1,2 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Flex Memory Access“ | Taip |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel® OS Guard“ | Taip |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | SSE4.1, SSE4.2 |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| „Intel®Clear Video“ technologija | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | Taip |
| Procesorius RAID ARK ID | 189309 |
| „Intel®64“ | Taip |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 46x24 mm |
| „Intel® Secure Key“ | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Ne |
| „Intel®TSX-NI“ | Ne |
| Šilumos stebėsenos technologijos | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Intel® Smart Response“ technologija | Taip |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | Ne |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | Ne |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | Taip |
| „Intel® My WiFi“ technologija („Intel® MWT“) | Taip |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | Taip |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, ENERGY STAR |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84715000 |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CE, FCC, BSMI, RCM, RED, VCCI CB, BSMI, ETL ErP |